Охоронна сигналізація

Це надійний метод захистити своє приміщення від небажаних гостей.

Наші інженери встановлять та налаштують обладнання під ваші потреби. Обладнання буває різної комплектації , залежно від моделі та виробника приладу, також різної форми передачі сигналів : провідні (необхідно провести попереднє кабелювання), та бездротові (за допомогою радіосигналу).

Зазвичай сигналізація складається із ППК ( Прилад приймально-контрольний ) , що приймає сигнали від сповіщувачів (датчики руху, датчики удару, датчики об’єму, магніто-контактні, електро- контактні датчики та інші ).

Обробивши сигнал , ППК інформує Пульт ( диспечера ) , водночас може інформувати і власника приміщення про можливі небезпеки ( тривога, або несправність). При активації тривоги ППК увімкне оповіщувач ( звуковий , світловий ) та подасть інформацію на пульт , який відразу відправить групу швидкого реагування до місця події. Також ППК може відправити SMS власнику , або відповідальній особі , яка була вказана при встановлені приладу.

Наша компанія займається встановленням , обслуговуванням та пультовим спостереженням охороної сигналізації. Будемо раді співпрацювати із Вами!

Якщо ви бажаєте встановити , або проконсультуватися з питань охоронної сигналізації , звертайтесь будь ласка за нашими контактними даними.

Безпеку, ліпше довіряти професіоналам!

 

Відеоспостереження

Система відеоспостереження зазвичай складається із двох основних компонентів :  відеокамера ( які бувають різих типів та характеристик) і відеореєстратор (DVR-Digital Video Recorder , NVR- Network Video Recorder і HDVR — гібридний відеореєстратор , який працює з аналоговими і IP камерами). Щоб побудувати систему відеонагляду потрібно враховувати усі умови об’єкта , який планується спостерігатись. Наші інженери проведуть огляд та спроектують для вас систему , яка б задовільняла ваші потреби.

Наша компанія займається проектуванням та встановленням систем відеонагляду.

Якщо ви бажаєте встановити систему відеонагляду, або просто проконсультуватись , звертайтесь  будь ласка за  нашими контактними даними.

 

Безпеку, ліпше довіряти професіоналам !

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація це система приладів та датчиків , які контролюють пожежну безпеку у вашому приміщені.

Наші спеціалісти спочатку створюють проектне рішення для ваших потреб , враховуючи усі норми протипожежної безпеки та правила розташування ліцензованого обладнання . Монтажні спеціалісти встановлять                датчки ( теплові , або димові ) та проводять кабелювання , згідно державних вимог.

Згодом встановлюється ППК ( Прилад приймально – контрольний ), який буде контролювати усю протипожежну систему у вашому приміщені.

При ПОЖЕЖІ та НЕСПРАВНОСТІ  ППК буде інформувати Пульт ( диспечера із групою швидкого реагування , яка терміново прибуває на місце спрацювання для перевірки небезпеки) , або відправляє SMS на номер вказаний при налаштувані ППК .

Ми маємо великий вибір обладнання , для оптимального та якісного функціонування вашої пожежної сигналізації . Данні системи можуть не тільки попередити про небезпеку , але й врятувати ваше майно та життя.

Якщо ви бажаєте встановити Пожежну сигналізацію , звертайтесь  будь ласка за нашими контактними даними.

 

 Безпеку, ліпше довіряти професіоналам !

  

Системи контролю та управління доступом

 СКУД (Системи контролю та управління доступом ) це комплекс технічних та програмних засобів безпеки , які здійснюють моніторинг  людей або , транспортних засобів.

За допомогою СКУД можуть досягатися різні цілі моніторингу : 

–  ідентифікація осіб, що мають право доступу;

–  розмежування доступу до різних приміщень;

–  керування автоматичними режимами;

–  реєстрація часу перебування особи на об’єкті;

–  обробка інформації та ведення статистики.

 

СКУД працює таким чином , що кожен працівник отримує Ідентифікатор                              ( картку, брелок , цифровий код чи відбиток пальця).

Інформація зчитується спеціальним пристроєм та передається на контролер для подальшої обробки. Після обробки інформації ( згідно ваших налаштувань ) приймається рішення щодо надання чи заборони доступу.

Отримана інформація може зберігатися у пам’яті системи для подальшого використання ( складання звітів, статистики, обліку робочого часу).

СКУД може працювати із додатковим обладнанням (  конвертори, датчики, кнопки виходу, турнікети, електронні замки, механізми доведення дверей, геркони, аларми тощо) все щоб задовільнити ваші потреби.

СКУД захистить вас від несанкціонованого доступу та поліпшить організованість вашого підприємства. 

Наша компанія займається проектуванням , встановленням та обслуговуванням систем контролю та управління доступом.

Якщо ви бажаєте встановити СКУД , звертайтесь  будь ласка за нашими контактними даними.

Безпеку, ліпше довіряти професіоналам !

Блискавкозахист

 Сукупність необхідних заходів та технічних засобів , котрі захищатимуть будівлю , обладнання та електричні пристрої від дії блискавок. Заходи з блискавкозахисту поділяють на зовнішню та внутрішню систему заходів. 

Зовнішня система заходів захищає об’єкт від ПРЯМИХ УДАРІВ БЛИСКАВКИ ( ПУД ) , здійснюється шляхом установлення на об’єкті, що захищається, (або ізольовано від нього на певній відстані) блискавковідводів, які складаються з блискавкоприймачів (природних або штучних: стрижневих, тросових, сітчастих), струмовідвідних спусків, які з’єднують блискавкоприймач із землею та заземлювачів.

Внутрішня система заходів з блискавкозахисту здійснюється шляхом встановлення спеціальних ПРИСТРОЇВ ЗАХИСТУ від ІМПУЛЬСНИХ ПЕРЕНАПРУГ (ПЗІП), а також шляхом екранування чутливого електрообладнання.

Наша компанія займається проектуванням та встановленням систем блискавкозахисту.

Якщо ви бажаєте встановити систему блискавкозахисту , звертайтесь будь ласка за нашими контактними даними.

Безпеку, ліпше довіряти професіоналам !